SPRZEDAŻ HURTOWA

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem hurtowym KLIKNIJ

Szukaj

Producenci

Płatności

Newsletter

Sklep internetowy Butik Kids: Tanie, Markowe ubrania i odzież dla dzieci


  W dniu 7 czerwca wszystkie nasze sklep będą nieczynne.

       Za utrudnienia z góry serdecznie przepraszamy.

 

                                                                                         Zespół Butikkids.pl

 

Butik Kids! - to trzy dekady doświadczenia w sprzedaży. Nasza firma istnieje od 1983 roku. Jednak dopiero rok 1992 okazał się dla nas przełomowy. Wówczas powstał nasz pierwszy sklep stacjonarny BOTIQUE, który oferował w sprzedaży markowe ubrania dla dzieci. Docieraliśmy do klientów o wysokich oczekiwaniach, pragnących najwyższych standardów obsługi oraz najlepszej klasy produktów.

Naszą specjalnością od zawsze była odzież dziecięca. Sklep internetowy powstał jako rozszerzenie naszej działalności. W ten sposób mogliśmy dotrzeć do większego grona osób zainteresowanych kupnem tanich i markowych ubrań dla dzieci. Sprzedaż w Sieci postawiła przed nami nowe wyzwania. Pragnęliśmy stale rozwijać działalność, w związku z czym musieliśmy poszerzyć ofertę o nowe ciuszki dla dzieci. Wprowadziliśmy markowe ubranka dla dzieci dotąd nieznanych na rynku polskim producentów.

Obecnie działamy jako sklep i hurtownia odzieży dziecięcej. Proponujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny wysokiej jakości produktów renomowanych brandów. Oferujemy tanie ubranka dla dzieci w bardzo szerokim asortymencie produktów do wyboru. Nasza oferta kierowana jest zarówno do firm, które odzież dziecięcą skupują hurtem, jak i do klientów indywidualnych, którym podobają się oryginalne ciuchy dla dzieci.

Jako uznana i polecana hurtownia odzieży dziecięcej dobieramy asortyment bardzo starannie do naszej oferty. Uwzględniamy ewentualne upodobania najmłodszych, dbając o wysoką jakość wykonania, trwałość i kolorystykę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zarówno tych, których interesuje hurt odzieży dziecięcej, jak i rodziców, poszukujących wytrzymałych i ładnych ubrań dla swoich synów i córek.

strony internetowe Łódź - EUROBEST.PL